Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


VII Niedziela zwykła rok C2019-02-23

Ogłoszenia duszpasterskie

na VII Niedzielę Zwykłą – 24 lutego 2019 r.

 

Dziś

1.     Dziś, spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej po Mszy Świętej o godz. 9.30, a po Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

 

W tygodniu

2.     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą odprawiane w połączeniu z Mszą Świętą. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Spowiedź pierwszo - piątkowa od godz. 17.00.

3.     W piątek, 1 marca, zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 20.00, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i modlitwa uwielbienia. 

4.     W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez członków Straży Honorowej NSPJ i Bractwo Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego .

 

Sprawy ogólne

5.     Dnia 7 marca w pierwszy czwartek miesiąca, organizujemy wyjazd do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu na modlitwę w intencji rodzin. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 15.00. Koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy i opłata w zakrystii. 

6.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

  1. Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl