Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


III Niedziela Wielkanocna2018-04-14

Ogłoszenia duszpasterskie

na III Niedzielę Wielkanocną – 15 kwietnia 2018 r.

 

Dziś

1.     Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w Kościele w Polsce jako Niedziela Biblijna. Tegorocznym hasłem 10 Tygodnia Biblijnego (od 15 do 21 kwietnia), są słowa zaczerpnięte z Ewangelii Św. Jana „Weźmijcie Ducha Świętego” (J 20,22).

2.     Dziś o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja duchowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

3.     Składamy podziękowanie za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, są one przeznaczone na cele inwestycyjne kościoła. O godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich naszych ofiarodawców i dobrodziejów.

W tygodniu

4.     We wtorek 17 kwietnia w kościele o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dzieci, które w tym roku  będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej, natomiast o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami.

5.     W piątek 20 kwietnia w kościele o godz. 19.30 Msza Święta i spotkanie dla rejonowego duszpasterstwa nauczycieli i wychowawców.

Sprawy ogólne

6.     Składamy podziękowanie za złożone ofiary podczas „słodkiej niedzieli” na rzecz wyjazdów ministrantów i scholi. Bóg zapłać.

7.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny.”

 

Zapowiedzi

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Karol – Gustaw Jan Blom, kawaler, zamieszkały, ul. Gabriela Narutowicza w Kobyłce

i Paulina Prymas, panna, zamieszkała w Mesznarach

Zapowiedź II

Jeśli ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między narzeczonymi, jest proszony o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl