Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś
Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła rok B2021-07-04

Ogłoszenia duszpasterskie

na XIV Niedzielę Zwykłą – 4 lipca 2021 r.

 

Dziś

1.     Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez członków Straży Honorowej NSPJ i Bractwo Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego .

 

W tygodniu

2.     Zarząd Legionu Maryi, działający przy naszej parafii, organizuje w przyszłą niedzielę, wyjazd na Jasną Górę, na spotkanie rodziny Radia Maryja. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 30 zł. Wyjazd 11 lipca o godz. 6.30 sprzed naszego kościoła.

3.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy, wspomnienia: we wtorek – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w czwartek – Św. Jana z Dukli, kapłana.

Sprawy ogólne

4.     W dniach od 12 do 18 lipca b. r. w parafii, przy naszym paulińskim klasztorze w Wieruszowie, odbędą się XI Paulińskie Dni Młodych pod hasłem „I Ja Ciebie nie potępiam”. Jako gospodarze będziemy gościli około 100 młodych ludzi wraz ze swoimi duszpasterzami. Bardzo prosimy Was o modlitwę, o dobry przebieg tego wydarzenia. Udział młodzieży w tym wydarzeniu nie byłby możliwy, gdyby nie bezinteresowna pomoc wielu ludzi. W związku z tym zwracamy się do Was Bracia i Siostry z pokorną prośbą o wsparcie finansowe i materialne w postaci produktów żywnościowych, dzięki którym będziemy mogli dobrze przygotować tegoroczny zjazd. Więcej informacji na stronie www.pdm.paulini.pl 

5.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dwutygodnik kaliski „Opiekun”,  dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

6.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl