Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś
Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela zwykła rok A2020-07-19

 

Ogłoszenia duszpasterskie

na XVI Niedzielę Zwykłą – 19 lipca 2020 r.

 

Dziś

1.     Dziś o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

2.     Składamy podziękowanie za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, są one przeznaczone na cele inwestycyjne naszego kościoła. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów.

 

W tygodniu

3.     W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia Św. Krzysztofa – patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po wszystkich Mszach Świętych.

4.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Bł. Czesława, kapłana. Jest to również dzień imienin naszego Ojca Czesława. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji solenizanta.  W środę – święto Św. Marii Magdaleny, w czwartek – święto Św. Brygidy, zakonnicy, w piątek – wspomnienie Św. Kingi, dziewicy, sobotę – święto Św. Jakuba, apostoła oraz Św. Krzysztofa, w przyszłą niedzielę Św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

 

Sprawy ogólne

5.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dwutygodnik kaliski „Opiekun”.

6.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl