Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XV Niedziela zwykła rok A2020-07-12

Ogłoszenia duszpasterskie

na XV Niedzielę Zwykłą – 12 lipca 2020 r.


Dziś

1.     Dziś Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie przewodniczył O. Nikodem Kilnar – paulin z Jasnej Góry, który pragnie modlić się w naszym Sanktuarium, dziękując za 25 lat kapłaństwa. 

 

W tygodniu

2.     W poniedziałek, przypada 13 dzień miesiąca lipca, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją o godz. 20.00.

3.     W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

4.     Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na cele inwestycyjne naszego kościoła. W intencji dobrodziejów i ofiarodawców o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta. 

5.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy wspomnienia: w poniedziałek – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę – Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek – NMP z Góry Karmel „Matki Bożej Szkaplerznej”.

 

Sprawy ogólne

6.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dwutygodnik kaliski „Opiekun”.

7.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl