Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XXV Niedziela zwykła rok C2019-09-21

Ogłoszenia duszpasterskie

na 25 Niedzielę zwykłą – 22 września 2019 r.

 

W tygodniu

1.     W piątek o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa do Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego. Intencje na tę Msze Świętą można składać w zakrystii.

2.     Legion Maryi działający przy naszej parafii zaprasza na czuwanie nocne w intencjach wynagradzająco -  błagalnych naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie czuwania modlitewnego w naszej parafii, w sobotę 28 września o godz. 19.00 a zakończenie w niedzielę o godz. 8.00.

3.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, kapłana, w piątek wspomnienie – Św. Wincentego a Paulo, kapłana, w sobotę – wspomnienie Św. Wacława, męczennika, w przyszłą niedzielę – święto, Św. Archaniołów, Michał, Gabriela, Rafała, jest to dzień imienin O. Michała Kurzynki, Msza Święta w intencji solenizanta tego dnia o godz. 9.30.

 

Sprawy ogólne

4.     Jest nowa księga intencji mszalnych na 2020 r. Istnieje możliwość zamawiania Mszy Świętych na przyszły rok.

5.     Polecamy prasę katolicką. Jest do nabycia tygodnik katolicki : „Gość Niedzielny”, „Niedziela” , dwutygodnik „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „ Tęcza”.

6.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary przeznaczone na remont kościoła. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i kwiaty na ołtarze.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl