Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XXIII Niedziela zwykła rok C2019-09-08

Ogłoszenia duszpasterskie

na 23 Niedzielę zwykłą – 8 września 2019 r.

 

W tygodniu

1.     W piątek przypada 13 dzień miesiąca września, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją o godz. 20.00.

2.     W sobotę o godz. 11.00 w domu duszpasterskim odbędzie się spotkanie scholki, a o godz. 12.00 spotkanie ministrantów i lektorów.

3.     Legion Maryi, działający przy naszej parafii, organizuje dnia 14 września b.r. wyjazd na Jasną Górę. Koszt wyjazdu 30 zł. Wyjazd 14 września (sobota) o godz. 6.00, sprzed naszego kościoła. Zapisy w zakrystii.

4.     W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 9.30 w domu duszpasterskim, odbędzie się pierwsze spotkanie dla dzieci klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby wraz z dziećmi przyszli także ich rodzice.

5.     W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, wymiana tajemnic, konferencja duchowa, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

6.     W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, wymiana tajemnic, konferencja duchowa, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

7.     Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na wymianę dachu naszego kościoła. W intencji dobrodziejów i ofiarodawców w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta.

8.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy: w piątek – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę – święto, Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

Sprawy ogólne

9.     Jest nowa księga intencji mszalnych na 2020 r. Istnieje możliwość zamawiania Mszy Świętych na przyszły rok.

10.  Polecamy prasę katolicką. Jest do nabycia tygodnik katolicki : „Gość Niedzielny”, „Niedziela” , dwutygodnik „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „ Tęcza”.

11.  Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary przeznaczone na remont kościoła.

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl