Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


III Niedziela Wielkanocna rok C2019-05-04

Ogłoszenia duszpasterskie

na III Niedzielę Wielkanocną – 5 maja 2019 r.

 

Dziś

1.     Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez członków Straży Honorowej NSPJ.

 

W tygodniu

2.     Trwa miesiąc maj w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, które jest codziennie sprawowane o godz. 17.30. Nabożeństwa majowe na Klatce, przy kapliczce Matki Bożej w środy i soboty o godz. 19.00.

3.     We wtorek (7maja) o godz. 19.00 i w przyszłą niedzielę (12 maja) po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkania liturgiczne, a w sobotę (11maja)o godz. 15.30 spowiedź młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4.     Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, będzie udzielony młodzieży przez Ojca biskupa Łukasza Buzuna 14 maja (we wtorek) na Mszy Świętej o godz. 18.00.

5.     W tym tygodniu w Kościele przypadają: w poniedziałek, święto Św. Filipa i Jakuba, apostołów, w środę, uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski (odpust w parafii p. w. Św. Stanisława w Wieruszowie o godz. 18.30) i również dzień imienin O. Stanisława.    

 

Sprawy ogólne

6.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i dwutygodnik „Opiekun”.

7.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl