Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


V Niedziela Wielkiego Postu rok C2019-04-07

Ogłoszenia duszpasterskie

na V niedzielę Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 r.

 

Dziś

1.     Od dziś w kościele zasłaniamy wszystkie krzyże. Skupiamy się na rozważaniu Męki Pańskiej, stąd jeszcze większa zachęta do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

 

W tygodniu

2.     W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej w naszym kościele o godz. 17.30, ponieważ odbędzie się wspólna Droga Krzyżowa dla całego miasta. Rozpocznie się ona w kościele na Podzamczu o godz. 19.30. Zachęcamy do udziału. Prosimy by przynieść ze sobą lampiony. Druhów strażaków prosimy o pomoc przy zabezpieczeniu przemarszu uczestników Drogi Krzyżowej.

3.     W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Wielki Tydzień. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych, natomiast na sumie poświęcenie palm przed kościołem.

4.     W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

 

Sprawy ogólne

5.     W czwartek, 11 kwietnia o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej

6.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

7.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl