Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


V Niedziela zwykła rok C2019-02-09

Ogłoszenia duszpasterskie

na V Niedzielę Zwykłą – 10 lutego 2019 r.

 

W tygodniu

1.     W poniedziałek 11 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorych. Jest to jednocześnie wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia o godz. 11.00 zostanie odprawiona specjalna Msza Święta w intencji chorych i osób w podeszłym wieku. Podczas tej Mszy Świętej zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych.

2.     W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja duchowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

3.     Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na cele inwestycyjne naszego kościoła. W intencji dobrodziejów i ofiarodawców o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta.

4.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes, w czwartek – święto Św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

 

Sprawy ogólne

5.     Z racji szkolnych ferii zimowych w miesiącu lutym nie będzie spotkania dla nauczycieli.

6.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Opiekun”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

7.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Jezusa Miłosiernego Pięciorańskiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl