Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XIV Niedziela zwykła rok B2018-07-07

Ogłoszenia duszpasterskie

na 14 Niedzielę Zwykła – 8 lipca 2018 r.

 

W tygodniu

 

1.     W piątek przypada 13 dzień miesiąca lipca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją o godz. 20.00.

2.     W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

3.     Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na budowę nowych hełmów wież naszego kościoła. W intencji dobrodziejów i ofiarodawców o godz. 11.00, zostanie odprawiona Msza Święta.

4.     W tym tygodniu w Kościele obchodzimy: w środę – święto Św. Benedykta, opata, w czwartek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek – wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Św. Benedykta, pustelników.

 

Sprawy ogólne

 

5.     Polecamy prasę katolicką. Jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dwutygodnik „Opiekun”, dla dzieci czasopismo „Tęcza”.

6.     Wszystkim parafianom, gościom i czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięcorańskiego dziękujemy za modlitwę, życzliwość i składane ofiary.

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl