Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XIII Niedziela zwykła rok B2018-06-29

Ogłoszenia duszpasterskie

na 13 Niedzielę Zwykła – 1 lipca 2018 r.

 

Dziś

1.     Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez członków Straży Honorowej NSPJ i Bractwo Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego .

 

W tygodniu

2.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą odprawiane w połączeniu z Mszą Świętą. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Spowiedź pierwszo – piątkowa od godz. 17.00.

3.     W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – święto Św. Tomasza – apostoła, w piątek – wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

 

Sprawy ogólne

4.     Zarząd Legionu Maryi, działający przy naszej parafii, organizuje dnia 8 lipca b.r. wyjazd na Jasną Górę, na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 30 zł. Wyjazd 8 lipca (niedziela) o godz. 7.00, sprzed naszego kościoła.

5.     Polecamy prasę katolicką. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość Niedzielny”,  „Niedziela”, dwutygodnik „Opiekun” i dla dzieci czasopismo „Mały Gość Niedzielny”.

6.     Wszystkim parafianom, gościom i czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego dziękujemy za modlitwę, życzliwość i składane ofiary.

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl