Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XI Niedziela zwykła rok B2018-06-17

Ogłoszenia duszpasterskie

na 11 Niedzielę Zwykłą – 17 czerwca 2018 r.

 

Dziś

1.     Dziś o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, zmiana tajemnic, konferencja, modlitwa różańcowa, nabożeństwo czerwcowe i Msza Święta w intencji Żywego Różańca.

2.     Składamy podziękowanie za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, są one przeznaczone na cele inwestycyjne kościoła. O godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich naszych ofiarodawców i dobrodziejów.  

 

W tygodniu

3.     Trwa miesiąc czerwiec w szczególny sposób poświęcony czci Serca Jezusowego. Zachęcamy do udziału  w nabożeństwie czerwcowym, które codziennie sprawujemy  o godz. 17.30.

4.     W piątek o godz. 8.00 Msza Święta dla młodzieży LO z okazji zakończenia roku szkolnego.

5.     Zapraszamy na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2018 r. w ogrodach przy klasztorze. Rozpoczniemy o godz. 16.00. Na ten dzień zaplanowaliśmy atrakcje, między innymi; trampoliny, watę cukrową, popcorn, kiełbaski z grila i wiele innych, oraz loterię fantową z atrakcyjną nagrodą główną. Bardzo liczymy na pomoc i wsparcie w organizacji. Dzieci mogą przynieść fanty, czyli zabawki, bądź gadżety, które wezmą udział w losowaniu nagród. Serdecznie zapraszamy.

6.     W przyszłą niedzielę 24 czerwca 2018 r., po Mszach Świętych  dzieci ze scholki i ministranci w ramach tzw. ”słodkiej niedzieli „ poczęstują nas ciastem i poproszą w ten sposób o wsparcie lipcowego wyjazdu  w góry do Białego Dunajca. Prosimy Was Bracia i Siostry o ich wsparcie.

7.     W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

 

Sprawy ogólne

8.     Polecamy prasę katolicką. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość Niedzielny”,  „Niedziela”, dwutygodnik „Opiekun” i dla dzieci czasopismo „Mały Gość Niedzielny”.

9.     Wszystkim parafianom, gościom i czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego dziękujemy za modlitwę, życzliwość i składane ofiary.

 

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl