Święty Józef i cisza…

Są chwile, w których serce tęskni za ciszą. Nie tą pustą i niezręczną ciszą, ale taką, w której Bóg mówi najwięcej.

W pierwszy piątek lutego zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia. Będzie to czas zatrzymania, oddechu i bycia naprawdę blisko Pana. Tym razem chcemy uczyć się ciszy od Świętego Józefa, który nie wypowiedział ani jednego słowa zapisanego w Ewangelii, a całym swoim życiem odpowiedział Bogu „TAK”.

Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 20.00, a po niej trwać będziemy przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie zarówno w ciszy, jak i w śpiewie uwielbienia, w modlitwie serca, w powierzaniu Bogu tego, co trudne i tego, co niewypowiedziane. Będzie to czas adoracji, uwielbienia, a także modlitwy wstawienniczej dla tych, którzy pragną, aby ktoś pomodlił się razem z nimi.

  • Nie musisz nic umieć…
  • Nie musisz mieć gotowych słów…
  • Wystarczy, że przyjdziesz…

Może właśnie teraz Twoje serce potrzebuje ciszy. Może Bóg czeka na Ciebie tam, gdzie milknie hałas świata.

  • Przyjdź i pozwól się poprowadzić…
  • Zatrzymaj się…
  • Trwaj…
  • On będzie…
  • On jest…
  • On czeka…