Rocznica Pierwszej Komunii Świętej
W niedzielę (31 maja 2026 r.) podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 modliliśmy się w intencji dzieci przeżywających pierwszą rocznicę Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców.
To niezwykłe, jak szybko minął ten rok. Dzieci ponownie założyły swoje komunijne stroje, które dla niektórych okazały się już odrobinę za małe. Była to piękna okazja do wspomnień, ale przede wszystkim do dziękczynienia za dar Eucharystii i obecność Pana Jezusa w ich życiu.
Życzymy wszystkim dzieciom, aby z taką samą radością i gorliwością, jak przed rokiem, przychodziły do Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Niech każda Eucharystia umacnia ich wiarę, nadzieję i miłość.