Pierwsza Komunia Święta
W niedzielę (17 maja 2026 r.) 12 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swojego serca w Komunii Świętej. To chwila pełna wzruszenia, radości i Bożej obecności, ważna nie tylko dla dzieci i ich rodzin, ale także dla całej naszej wspólnoty parafialnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali tę uroczystość oraz otoczyli dzieci modlitwą i życzliwością. Niech Jezus Eucharystyczny prowadzi je każdego dnia, umacnia w wierze i napełnia pokojem oraz miłością.