KONCERT ORGANOWY JAKUBA ZAGÓRSKIEGO

W niedzielę Chrystusa Króla, w naszym kościele miał miejsce niezwykły KONCERT ORGANOWY.

Wystąpiła trójka przyjaciół: Kuba Zagórski, Amelia Kania, Filip Sikora. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności i talentu tych młodych ludzi.

Co tu dużo mówić, to było niezwykłe przeżycie. My jesteśmy oczarowani i zachwyceni. A improwizacja Amelii na skrzypcach to było coś przepięknego. Aż chciałoby się tego słuchać bez końca.

Kochani, dziękujemy Wam za ten cudowny wieczór.