Jasełka Parafialne
Tradycyjnie już w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2025 r.), po Mszy Świętej o godz. 9.30 dzieci zaprezentowały nam Jasełka, które poruszyły nasze serca i wprowadziły nas w radosną tajemnicę Bożego Narodzenia.
Z całego serca dziękujemy wszystkim małym i nieco większym aktorom, którzy odważnie podjęli się tego zadania i podzielili się z nami swoimi talentami, radością i zaangażowaniem. Dzięki Wam mogliśmy jeszcze głębiej przeżyć ten świąteczny czas.
Słowa wdzięczności kierujemy również do rodziców, opiekunów oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie tego wspaniałego przedstawienia. Dziękujemy Wam za poświęcony czas, cierpliwość i ogrom pracy włożonej w każdy szczegół.
To było naprawdę piękne i wzruszające spotkanie przy Nowonarodzonym Jezusie. Dziękujemy i gratulujemy.